Ortopeda Wrocław

Doznałeś urazu lub kontuzji? Zastanawiasz się co zrobić z towarzyszącym bólem? Najlepszym rozwiązaniem będzie udać się na wizytę do specjalisty od narządu ruchu. Poniżej przedstawiamy 15 ortopedów z Wrocławia, którzy poprowadzą Cię przez etapy leczenia.

…więcej

lek. Wojciech Marek

ortopeda, traumatolog

Lek. Wojciech Marek specjalizuje się w operowaniu stóp i stawu kolanowego oraz artroskopowej chirurgii stawu barkowego. Wykonuje także zabiegi endoprotezoplastyki stawu kolanowego i biodrowego. Dzięki kontaktowości, profesjonalizmowi i umiejętności stworzenia miłej atmosfery w gabinecie lek. Wojciech Marek to szczególnie dobry ortopeda we Wrocławiu.

Opinie pacjentów:

"Pan doktor wzbudza zaufanie już na pierwszej wizycie. Na wszystkie nurtujące pacjenta pytania udziela wyczerpujących odpowiedzi. Pełen profesjonalizm" - Bogusia (Środa Śląska)

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Michał Kniaź

ortopeda, traumatolog

W gabinecie lek. Michała Kniazia można wykonać badania takie jak USG czy RTG. To lekarz specjalizujący się w zabiegach endoskopowych, małoinwazyjnych oraz rekonstrukcyjnych. Dzięki zaangażowaniu, cierpliwości i dokładnej, szybkiej diagnostyce jest to jeden z najlepszych ortopedów we Wrocławiu.

Opinie pacjentów:

"Profesjonalny, cierpliwy, wszystko dokładnie wyjaśnione. Zabieg przebiegł zgodnie z zapowiedziami Pana Doktora." - Michał

Placówki, w których przyjmuje:

W leczeniu urazów i chorób narządu ruchu lek. Ziemisław Stępniewski wykorzystuje zarówno metody zachowawcze, jak również przeprowadza operacyjne zespolenia złamań i rekonstrukcje ścięgien. Swoich pacjentów przyjmuje prywatnie oraz w ramach NFZ. Podopieczni chętnie wracają do jego gabinetu ze względu na fachowość i życzliwość.

Opinie pacjentów:

"Dr Ziemisław Stępniewski to lekarz z bardzo dużą wiedzą fachową. Profesjonalne, indywidualne podejście, wysoka kultura osobista, życzliwość i sympatia w stosunku do pacjentów. Stosuje nowoczesne metody i materiały podczas operacji bioder (endoprotez). Gorąco polecam Pana doktora." - Zając K. (Marcinkowice)

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Paweł Stajniak

chirurg ogólny, ortopeda, traumatolog

Lek. Paweł Stajniak zajmuje się wykonywaniem zabiegów nie tylko z zakresu ortopedii, ale również chirurgii ogólnej, co jest niezwykle rzadko spotykanym połączeniem. Pacjenci odwiedzający jego prywatny gabinet podkreślają życzliwość i kompetencje doktora.

    Konsultacje i zabiegi:
  • Konsultacja chirurgiczna150 zł
  • Konsultacja ortopedyczna150 zł
  • Pokaż więcej (40)
Opinie pacjentów:

"Dr. Paweł Stajniak - bardzo sympatyczny, ale przede wszystkim profesjonalista, który w bardzo przystępny sposób wytłumaczył na czym będzie polegać zabieg i określił mniej więcej czas, który na to będzie poświęcony. Po zabiegu dostałam wskazówki co powinnam robić, czego unikać oraz kiedy mam się zgłosić na kontrolę. Gdybym miała mieć operacje na pewno prosiłabym o tego lekarza." - Danuta K.

Placówki, w których przyjmuje:

dr Tobiasz Szajerka

chirurg ogólny, ortopeda

Dr Tobiasz Szajerka to ekspert w zakresie chirurgii kości, stawów, nerwów, ścięgien oraz tkanek miękkich ręki. Posiada olbrzymie doświadczenie w leczeniu m.in. zespołu cieśni kanału nadgarstka, choroby Dupuytrena, ganglionów i choroby DeQuervaine'a. W opiniach pacjentów to niezwykle profesjonalny, pełen pasji specjalista

Opinie pacjentów:

"Pan doktor bardzo uprzejmy. Wszystko mi dokładnie wyjaśnił. Zabieg bezbolesny, a rana szybko się goi." - Grażyna P. (Przemyśl)

Placówki, w których przyjmuje:

Sprawdź ortopedów w pobliżu Wrocławia:

Dobry ortopeda we Wrocławiu

Autor:

Choroby narządów ruchu (z wyjątkiem czaszki), układu więzadłowo-stawowego oraz uszkodzenie mięśni, nerwów i naczyń rozpoznaje i leczy ortopeda. Dotyczy to zmian wrodzonych oraz nabytych wskutek rozwoju lub urazu, a konsultacja zwykle obejmuje badanie USG (ortopedyczne) stawów, skierowanie na ambulatoryjną terapię rehabilitacyjną bądź kwalifikacje do chirurgicznego leczenia urazów, ostrzyknięcia lub założenia opatrunku gipsowego.

Porada u ortopedy we Wrocławiu

Chirurgia urazowa, w tym artroskopia stawu kolanowego, operacje ręki lub stopy to zakres świadczeń specjalisty ortopedy-traumatologa, chirurga urazowego, lek. med. Jacka Poryckiego, związanego z Poradnią ortopedyczną Centrum Medycznego Artemed. W ramach jej działalności, ortopeda świadczy kompleksowe konsultacje lekarskie wraz z badaniem USG narządu ruchu, rozpoznanie i leczenie zachowawcze jego zaburzeń czynnościowych, z kwalifikacją do zabiegów operacyjnych włącznie. Członek Polskiego Towarzystwa Artroskopowego, w ramach Akademii Chirurgii Ortopedycznej zdobył m. in. certyfikat w zakresie artroskopii barku.

Współtwórcą i współzałożycielem Ortoclinic jest prof. dr hab. Szymon Dragan, specjalista II stopnia z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu, a ponadto współautor patentów wynalazczych m. in. panewki endoprotezy stawu biodrowego. W ramach indywidualnej praktyki lekarskiej, w  zakresie placówki, oprócz konsultacji i terapii czynnikami wzrostu, wykonuje ultrasonografię diagnostyczną i zabiegową (punkcje i iniekcje pod kontrolą USG). Listę jego usług uzupełnia leczenie operacyjne m. in. endoprotezoplastyka stawów, artroskopie oraz operacje korekcyjne (paluchy koślawe, biodro „przeskakujące”).

Badania USG narządu ruchu, konsultacje i kwalifikacje do leczenia nieoperacyjnego m. in. dysplazji stawów biodrowych u noworodków czy wrodzonych i nabytych wad kończyn dzieci i dorosłych, w ramach swojego Gabinetu Ortopedyczno-Urazowego i Chirurgii Ręki przeprowadza dr n. med. Mariusz Pytlasiński, specjalista II stopnia z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Praktyka ortopedy obejmuje ponadto leczenie operacyjne, w tym zespoły uciskowe nerwów (zespół kanału nadgarstka) czy zaburzeń wrodzonych i nabytych (ścięgno Achillesa). Zabiegi przeprowadza w Ośrodku Chirurgii Małoinwazyjnej i Endoskopowej przy ul. Rajskiej we Wrocławiu.

Koszt konsultacji ortopedycznej w Wrocławiu a w Birmingham

W BMI Edgbaston Hospital, a cena wstępnej konsultacji ortopedycznej u dr Dereka McMinn wynosi 225 £ (1,305 zł). Wizyta wymaga zdjęcia RTG stawu, za co zapłacimy 154,5 £ (896 zł) w przypadku biodra oraz 196,5 £ (1,139 zł) – za kolano. Przy średniej cenie konsultacji 200 zł i 50 zł za RTG, ceny w Wielkiej Brytanii stanowią wielokrotność oferty z Wrocławia. 

Pacjenci szukali ortopedy w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska