Konsultacja dermatologiczna Warszawa

Synonimy: dermatolog wizyta prywatna

Filtruj wyniki
Wczytaj więcej wyników

Konsultacja dermatologiczna Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Kaar-Med Gabinet zabiegowy w Kaar-Med

Konsultacje dermatologiczne są wskazane u osób, które mają problemy skórne, np. znamiona barwnikowe, brodawki i włókniaki. Warto umówić się do dermatologa, jeśli na skórze pojawia się trądzik. Niektórzy dermatolodzy zajmują się dość nową gałęzią medycyny, jaką jest dermatologia estetyczna. Zabiegi dermatologii estetycznej służą podkreśleniu naturalnego piękna poprzez odmładzanie skóry i rewitalizację. Szczególnym zagadnieniem jest dermatochirurgia, dysponująca różnymi technikami - elektrokoagulacja, krioterapia i laseroterapia.  Znajduje ona zastosowanie w leczeniu zmian skórnych i błon śluzowych.

Prywatna wizyta dermatologiczna w warszawskich gabinetach

Lecznica Profesorsko-Ordynatorska Alfa Lek oferuje konsultację dermatologiczną u prof. dr hab. n. med Katarzyny Woźniak, która została wyróżniona tytułem Ambasadora Rozwoju Profilaktyki Zdrowia w Polsce. Lekarz specjalizuje się w leczeniu łuszczycy i trądziku różowatego. W Alfa Lek dostępne są takie zabiegi jak laserowa redukcja blizn czy usunięcie brodawki łojotokowej. Konsultacja z dermatologiem pozwala na wybór optymalnej metody leczenia.

Wizyta u dermatologa jest możliwa w warszawskim Centrum Medycznym DERMIQ, gdzie pracuje dermatolog wenerolog dr Agnieszka Kardynał. W ramach konsultacji dermatologicznej lekarz przeprowadza wideodermoskopię do oceny zmian barwnikowych. Oprócz tego warto rozważyć badanie trichologiczne, wykonywane przez dermatologa w przypadku łysienia i innych problemów skóry głowy. Lekarze z DERMIQ leczą też nadpotliwość pach, twarzy i stóp.

Konsultacja dermatologiczna jest w asortymencie usług Centrum Dermatologii Dermedica, którego głównym celem jest leczenie chorób dermatologicznych, m.in. trądzika, zapalenia atopowego skóry, łuszczycy. Dermatolog wenerolog dr Magdalena Brajczewska konsultuje pacjentów z chorobami wenerycznymi, schorzeniami alergicznymi skóry, trądzikiem, grzybicami i łysieniem. Jeśli chodzi o zabiegi estetyczne, popularne jest laserowe zamykanie naczynek na twarzy, peelingi, ostrzyknięcia zmarszczek.

Warto rozważyć wizytę u dermatologa w gabinecie dermatologii ogólnej i estetycznej Bellderma, który mieści się na obrzeżach Warszawy. Dermatolodzy, poza leczeniem schorzeń skórnych, zajmują się tu odmładzającymi zabiegami estetycznymi, m.in. rewitalizacja skóry osoczem bogatopłytkowym. Konsultacji dermatologicznych udziela dr Oksana Zarewicz-Skórka, uczestniczka sympozjum naukowo-szkoleniowego pt. "Dermatologia - specjalność pożądana, lecz niedoceniana", a także kursu dermoskopii pt. "Postępy w diagnostyce nowotworów skóry".

Konsultacja dermatologiczna jest możliwa w prywatnej klinice NovaDerm, gdzie pracuje dermatolog dr n. med. Ewa Chlebus, należąca do Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych. W NovaDerm popularnym zabiegiem jest usuwanie blizn po trądziku peelingiem Yellow Peel oraz laserowo. Dr Ewa Chlebus leczy również atopowe zapalenie skóry. Każdy zabieg poprzedzany jest konsultacją dermatologiczną, która ma na celu zdiagnozowanie choroby.

W warszawskiej klinice Esivance można umówić się do dermatologa dr n. med. Macieja Krajewskiego oraz do dr Katarzyny Żórawicz. Lekarze z Esivance występowali w programie telewizyjnym "Klinika Urody" dla TVN Style, gdzie poruszali temat leczenia blizn potrądzikowych, a także omawiali zastosowanie lasera Fraxel Dual w zabiegach odmładzających skórę twarzy. Konsultacja dermatologiczne u dr Krajewskiego pomaga rozwiązać problemy estetyczne. Lekarz rozwiewa wątpliwości dotyczące leczenia chorób skóry oraz doradza w kwestii dermatologii estetycznej. Interwencje dermatologiczne są związane nie tylko z leczeniem skóry czy jej odmładzaniem. Coraz popularniejsze staje się usuwanie tatuaży metodą dermabrazji lub laserem.

Cena konsultacji dermatologicznej w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Gabinet Lekarski TOMMED Gabinet zabiegowy w Gabinet Lekarski TOMMED

Półgodzinna wizyta u dermatologa w angielskiej klinice Freedomhealth kosztuje 1200 zł, natomiast w The Stratford Clinic powyżej 550 zł. Konsultacja u dermatologa w Polsce jest dużo tańsza niż w przypadku angielskich dermatologów. Podobnie jest z zabiegami dermatochirurgicznymi i terapią schorzeń skórnych. Taka dysproporcja kosztów leczenia dermatologicznego przyczynia się do potęgowania zjawiska turystyki medycznej.

Polscy dermatolodzy cenieni są przez pacjentów z Wielkiej Brytanii, którzy przyjeżdżają do Polski, aby poddać się terapii leczniczej lub odmładzającej. Przy okazji można zwiedzić Warszawę. Stolica słynie z różnotematycznych muzeów, np. Muzeum Fryderyka Chopina, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski i Centrum Nauki Kopernik. Popularnością cieszy się też Stadion Narodowy i warszawski Mulimedialny Park Fontann.

Konsultacja dermatologiczna - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 105 zł do 300 zł
 • Kraków od 120 zł do 200 zł
 • Łódź od 100 zł do 170 zł
 • Wrocław od 80 zł do 300 zł
 • Katowice od 100 zł do 200 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 160 zł
 • Poznań od 100 zł do 250 zł
 • Częstochowa od 90 zł do 120 zł
 • Gdańsk od 120 zł do 200 zł
 • Szczecin od 100 zł do 200 zł
 • Gdynia od 150 zł
 • Białystok od 100 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja dermatologiczna w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Józefów, Otwock oraz Grodzisk Mazowiecki.

Autor: