Dobry dermatolog Warszawa

Szukając dermatologa zwracasz uwagę na pozytywne opinie na jego temat? Jeżeli tak, jesteś w dobrym miejscu! Na poniższej liście znajdziesz 52 warszawskich klinik, w których przyjmują znani dermatolodzy. Z ich pomocą szybko pozbędziesz się uporczywych problemów skórnych, a dzięki nam wygodnie zapiszesz się na konsultację. Nie zwlekaj i umów się na wizytę jeszcze dziś!

Pacjenci z Warszawy wybierają także placówki z Łodzi (119 km od centrum Warszawy)
Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A

Klinika Intima Art&Este

4,8 / 5  (552 opinii)  rozwiń
 • Konsultacja dermatologiczna 130 zł
  KONSULTACJE ONLINEWarszawa, Wilanów, Ursynów, Ursus

  DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA

  4,8 / 5  (1862 opinii)  rozwiń
  • Konsultacja dermatologiczna od 150 zł

   Klinika DAGDERM specjalizuje się w dermatologii i medycynie estetycznej. Pacjentów prywatnie przyjmują tu dermatolodzy o dużym doświadczeniu zawodowym, wśród nich m.in. lek. Danuta Grudzińska-Staniewska, dr n. med. Agnieszka Staniewska i lek. Anna Wolf-Makowska.

   Wczytaj więcej wyników

   Dermatolog prywatnie w Warszawie - informacje

   Konsultacje dermatologiczne są wskazane u osób, które mają problemy skórne, np. znamiona barwnikowe, brodawki i włókniaki. Warto umówić się do dermatologa, jeśli na skórze pojawia się trądzik. Niektórzy dermatolodzy zajmują się dość nową gałęzią medycyny, jaką jest dermatologia estetyczna. Zabiegi dermatologii estetycznej służą podkreśleniu naturalnego piękna poprzez odmładzanie skóry i rewitalizację. Szczególnym zagadnieniem jest dermatochirurgia, dysponująca różnymi technikami - elektrokoagulacja, krioterapia i laseroterapia. Znajduje ona zastosowanie w leczeniu zmian skórnych i błon śluzowych.

   Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne doktorA Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne doktorA

   Gdzie na konsultację dermatologiczną w Warszawie?

   Lecznica Profesorsko-Ordynatorska Alfa Lek oferuje konsultację dermatologiczną u prof. dr hab. n. med Katarzyny Woźniak, która została wyróżniona tytułem Ambasadora Rozwoju Profilaktyki Zdrowia w Polsce. Lekarz specjalizuje się w leczeniu łuszczycy i trądziku różowatego. W Alfa Lek dostępne są takie zabiegi jak laserowa redukcja blizn czy usunięcie brodawki łojotokowej. Konsultacja z dermatologiem pozwala na wybór optymalnej metody leczenia.

   Wizyta u dermatologa jest możliwa w warszawskim Centrum Medycznym DERMIQ, gdzie pracuje dobry dermatolog wenerolog dr Agnieszka Kardynał. W ramach konsultacji dermatologicznej lekarz przeprowadza wideodermoskopię do oceny zmian barwnikowych. Oprócz tego warto rozważyć badanie trichologiczne, wykonywane przez dermatologa w przypadku łysienia i innych problemów skóry głowy. Lekarze z DERMIQ leczą też nadpotliwość pach, twarzy i stóp.

   Konsultacja dermatologiczna jest w asortymencie usług Centrum Dermatologii Dermedica, którego głównym celem jest leczenie chorób dermatologicznych, m.in. trądzika, zapalenia atopowego skóry, łuszczycy. Dermatolog wenerolog dr Magdalena Brajczewska konsultuje pacjentów z chorobami wenerycznymi, schorzeniami alergicznymi skóry, trądzikiem, grzybicami i łysieniem. Jeśli chodzi o zabiegi estetyczne, popularne jest laserowe zamykanie naczynek na twarzy, peelingi, ostrzyknięcia zmarszczek.

   Szukając dobrego dermatologa w stolicy

   Kadra w OT.CO Clinic Kadra w OT.CO Clinic

   Warto rozważyć wizytę u dermatologa w gabinecie dermatologii ogólnej i estetycznej Bellderma, który mieści się na obrzeżach Warszawy. Dermatolodzy, poza leczeniem schorzeń skórnych, zajmują się tu odmładzającymi zabiegami estetycznymi, m.in. rewitalizacja skóry osoczem bogatopłytkowym. Konsultacji dermatologicznych udziela dr Oksana Zarewicz-Skórka, uczestniczka sympozjum naukowo-szkoleniowego pt. "Dermatologia - specjalność pożądana, lecz niedoceniana", a także kursu dermoskopii pt. "Postępy w diagnostyce nowotworów skóry".

   W poszukiwaniu sprawdzonego dermatologa warto wybrać się do OT.CO Clinic. W placówce, która dołączyła do Tourmedica.pl w 2018 roku, pacjentów z problemami skórnymi przyjmuje lek. Katarzyna Osipowicz. Położona w dzielnicy Wawer klinika w swojej ofercie posiada także konsultację w zakresie medycyny estetycznej oraz w zakresie przeszczepu włosów.

   W warszawskiej klinice Esivance można umówić się do znanego dermatologa dr n. med. Macieja Krajewskiego oraz do dr Katarzyny Żórawicz. Lekarze z Esivance występowali w programie telewizyjnym "Klinika Urody" dla TVN Style, gdzie poruszali temat leczenia blizn potrądzikowych, a także omawiali zastosowanie lasera Fraxel Dual w zabiegach odmładzających skórę twarzy. Konsultacja dermatologiczne u dr Krajewskiego pomaga rozwiązać problemy estetyczne. Lekarz rozwiewa wątpliwości dotyczące leczenia chorób skóry oraz doradza w kwestii dermatologii estetycznej. Interwencje dermatologiczne są związane nie tylko z leczeniem skóry czy jej odmładzaniem. Coraz popularniejsze staje się usuwanie tatuaży metodą dermabrazji lub laserem.

   Usługa konsultacja dermatologiczna w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

   Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Otwock oraz Grodzisk Mazowiecki.