Konsultacja w zakresie chirurgii ręki

Synonimy: konsultacja z chirurgiem ręki, konsultacja specjalistyczna chirurgia ręki, chirurg ręki wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Konsultacja w zakresie chirurgii ręki - informacje

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o. Sala operacyjna w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o.

Na konsultację do specjalisty chirurgii ręki udać się można w przypadku deformacji, urazów, uszkodzeń oraz bólów w obrębie ręki. W trakcie konsultacji przeprowadzana jest diagnostyka oraz podejmowane są ewentualne decyzje dotyczące leczenia. Specjalista z zakresu chirurgii ręki zajmuje się leczeniem m.in. chorób uciskowych nerwów z zaburzeniami czucia, chorób uciskowych ścięgien i zwyrodnieniowych stawów rąk, guzów, zniekształceń oraz wszelkiego rodzaju złamań.

Wizyta prywatna u specjalisty chirurgii ręki w Polsce

Konsultację specjalistyczną z obszaru chirurgia ręki w Koninie ma w swojej ofercie dr n. med. Przemysław Lubiatowski, ortopeda i traumatolog. Jest on przewodniczącym Sekcji Chirurgii Barku i Łokcia Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz autorem i współautorem wielu publikacji z zakresu chirurgii ręki, w tym „Wartość policyzacji w leczeniu wad wrodzonych ręki”. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń ortopedycznych i pourazowych kończyny górnej, w tym w chorobach łokcia i nadgarstka, w leczeniu uszkodzeń pourazowych nerwów i ścięgien, nowotworów kończyny górnej oraz deformacji kończyny górnej w przebiegu reumatoidalnego zapalenia stawów.

Konsultacja w zakresie chirurgii ręki w Poznaniu jest możliwa u dr n. med. Piotra Ogrodowicza, specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Dr Ogrodowicz jest sekretarzem Sekcji Chirurgii Ręki, Barku i Łokcia Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego, pełni również funkcję głównego konsultanta ortopedycznego Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i jest członkiem Misji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Specjalizuje się w chirurgii barku, łokcia i ręki oraz w leczeniu urazów sportowych. Jego zainteresowania naukowe obejmują również artroskopię barku, łokcia i nadgarstka oraz endoprotezoplastykę barku, łokcia i stawów ręki.

W stolicy na konsultację z obszaru chirurgii ręki udać się można do dr n. med. Jarosława Strycha, specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Odbył wiele szkoleń zagranicznych z zakresu chirurgii ręki, m.in. w Centro Regionale di Chirurgia Della Mano w Savonie. Jest autorem rozprawy doktoranckiej „Porównanie wyników leczenia zespołu kanału nadgarstka metodą jednego i dwóch małych cięć”, oraz współautorem referatu wygłoszonego w trakcie II Polsko-Niemieckiego Sympozjum Chirurgii Ręki „Porównanie odległych zmian siły chwytów po leczeniu operacyjnym zespołu kanału nadgarstka metodami jednego i dwóch małych cięć”. Przeprowadza konsultacje z zakresu złamań w obrębie nadgarstka i ręki, urazów ścięgien, uszkodzeń urazowych nerwów obwodowych, schorzeń tkanki łącznej oraz guzów nadgarstka i ręki.

Cena konsultacji u specjalisty z obszaru chirurgii ręki w Polsce i za granicą

Sala operacyjna w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Sala operacyjna w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

W Polsce za konsultację z zakresu chirurgii ręki zapłacić trzeba około 150 złotych. W GP Care UK Limited w Bristolu jej cena wynosi 120 funtów brytyjskich, czyli około 700 złotych.

Konsultacja w zakresie chirurgii ręki - ceny w różnych miastach

  • Kraków od 140 zł do 150 zł
  • Warszawa od 200 zł do 300 zł
  • Poznań od 150 zł do 200 zł
  • Łódź od 130 zł do 150 zł
  • Szczecin od 180 zł
  • Lubin od 145 zł
  • Wrocław od 150 zł
  • Częstochowa od 100 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja w zakresie chirurgii ręki jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska