Operacja przepukliny pępkowej klasycznie Szczawnica i okolice

Synonimy: chirurgiczne leczenie przepukliny pępkowej bez siatki, przepuklina pępkowa leczenie chirurgiczne, klasyczna operacja przepukliny pępkowej bez użycia siatki więcej »

Bezpośrednio w Szczawnicy nie dysponujemy placówką wykonującą operacja przepukliny pępkowej klasycznie, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Szczawnicy. Operacja przepukliny pępkowej klasycznie można przeprowadzić m.in. w Centrum Wielospecjalistyczne Osteodex w Nowym Sączu (27 km od Szczawnicy). W wymienionej placówce operacja przepukliny pępkowej klasycznie wykonuje chirurg dziecięcy. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska