Wczytaj więcej wyników

Dermatolog Warszawa - informacje

Osoby cierpiące na różnorodne schorzenia dermatologiczne mogą udać si ę do warszawskich specjalistów dermatologii i wenerologii, którzy posiadają bogate doświadczenie, a zakres ich usług jest bardzo szeroki. Każdy pacjent uzyska fachową i szybką pomoc. Lekarze ci zajmą się także alergiami oraz udzielą porad m.in. w przypadku łysienia.

Z problemami skórnymi do warszawskich dermatologów

Jednym z warszawskich dermatologów jest dr n. med. Tomasz Wasyłyszyn, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1997 roku oraz II stopnia od 1999 roku), który specjalizację z tego zakresu zrobił, podczas pracy w Klinice Dermatologicznej WAM (teraz Wojskowy Instytut Medyczny). Tutaj także obronił pracę doktorską w 2003 roku. Doktor specjalizuje się zarówno w  pracy naukowej, jak i w praktyce lekarskiej łysieniem plackowatym i leczeniem tego schorzenia za pomocą DCP. Ponadto wykonuje szereg innych zabiegów dermatologicznych, np. zabiegi laserami dermatochirurgicznymi. Pacjentów przyjmuje w swoim prywatnym gabinecie w Warszawie.

Innym lekarzem zajmującym się dermatologią jest dr Ewa Skulska, specjalista dermatologii i wenerologii od 2007 roku, którą to specjalizację zrobiła w Katedrze Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W praktyce zawodowej szczególnie zajmuje się dermatologią estetyczną, dermatologią leczniczą oraz laseroterapią, z których to dziedzin posiada liczne certyfikaty ze szkoleń i ukończonych kursów, np. z zakresu technik łączonych - mezoterapia i peelingi odbyty w Warszawie w 2009 roku. Pacjentów przyjmuje m.in. w Gabinecie Dermatologii Leczniczej i Estetycznej Ekodem oraz w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus.

Do kadry warszawskich dermatologów należy także prof. dr hab. n. med. Lidia Rudnicka, specjalista dermatologii i wenerologii I stopnia od 1990 roku oraz II stopnia od 1994 roku. Przez wiele lat (1987-1998) zdobywała doświadczenie z zakresu dermatologii, pracując w Klinice Dermatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie, następnie na stażach zagranicznych m.in. w USA i Belgii. Tytuł profesorski uzyskała w roku 2001. W praktyce zajmuje się m.in. wykrywaniem różnych chorób skórnych za pomocą  dermatoskopii. Profesor Rudnicka przyjmuje chorych w prywatnym gabinecie Specjaliści Dermatolodzy oraz w Klinice Dermatologicznej WUM.

Następnym lekarzem dermatologiem jest dr Ewa Ordyńska, specjalista dermatologii i wenerologii, z której to dziedziny posiada dwa stopnie specjalizacji - I zdobyty w 1985 roku, II w roku 1989. Swoje doświadczenie zdobywała w Szpitalu Dermatologicznym Św. Łazarza oraz w prywatnych gabinetach dermatologicznych na terenie Warszawy. Obecnie pacjentów przyjmuje w Specjalistycznym Gabinecie Lekarskim 2U Dermatologia, gdzie zajmuje się głównie diagnozowaniem i leczeniem alergii (oraz atopowym zapaleniem skóry), a także schorzeniami dermatologicznymi czy niektórymi zabiegami dermatologii estetycznej. Ponadto w kręgu jej zainteresowań medycznych znajduje się homeopatia oraz medycyna naturalna.

Dermatologią w Warszawie zajmuje się także dr n. med. Elwira Paluchowska, specjalista dermatologii i wenerologii - I stopnia od 1992 roku oraz II stopnia od 1995 roku, a także specjalista alergologii od 1999 roku. Od zakończenia studiów pracuje nieprzerwanie w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Z zakresu dermatologii, alergologii i medycyny estetycznej doszkalała się na licznych kursach i konferencjach. Tymi dziedzinami zajmuje się także w swojej praktyce zawodowej, przyjmując pacjentów w Gabinecie Dermatologicznym Betiva, gdzie leczy różne choroby dermatologiczne oraz wykonuje zabiegi tj. krioterapię czy elektrokoagulację.

Jeszcze jednym warszawskim specjalistą dermatologii jest prof. dr hab. n. med. Stanisław Leopold Zabielski, dermatolog, wenerolog oraz alergolog, który profesorem został mianowany w 2002 roku. Swoją bogatą wiedzę przekazuje innym lekarzom - wyspecjalizował już kilkunastu dermatologów i wenerologów. Jest także autorem kilkuset prac naukowych. Pacjentów leczy w prywatnym Specjalistycznym Gabinecie Dermatologicznym i Alergologicznym, gdzie zajmuje się m.in. zabiegami laserowymi na skórę, krioterapią, leczeniem łysienia męskiego a także bezkrwawym usuwaniem włókniaków miękkich i twardych oraz nowoczesnym leczeniem łuszczycy.

Ile kosztuje wizyta u warszawskiego dermatologa, a ile za taką usługę  trzeba zapłacić za granicą?

Za wizytę u warszawskiego dermatologa pacjent zapłaci kwotę 130 zł, w Londynie w Tooting Medical Centre jest to wydatek rzędu £60.

Pacjenci szukali dermatolog także w miastach pobliżu Warszawy, takich jak: Warszawa, Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki lub Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.