Wczytaj więcej wyników

Ginekolog-położnik Warszawa - informacje

Niepłodność, choroby ginekologiczne czy menopauza - to tylko niektóre problemy, z jakimi może udać się pacjentka do specjalisty z zakresu ginekologii i położnictwa. Lekarz tej specjalności zajmuje się także infekcjami dróg rodnych, nadżerkami szyjki macicy, zespołem policystycznych jajników oraz nietrzymaniem moczu u kobiet. Prowadzi ciąże rozwijające się prawidłowo oraz zajmuje się ciążami patologicznymi. Przeprowadza operacje i zabiegi ginekologiczne zarówno w warunkach ambulatoryjnych, jak i te wymagające sali operacyjnej.

Badania i zabiegi w ofercie warszawskich ginekologów-położników

Lekarzem, do którego może udać się pacjentka na konsultacje i leczenie ginekologiczne, jest lek. med. Paweł Piekarski, położnik i ginekolog (specjalizacja I stopnia w 1997 i II stopnia w 2002 roku), przyjmujący w gabinecie lekarskim na terenie Warszawy. Swoje doświadczenie ginekologiczno-położnicze zdobywał w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Podnosił swoje kwalifikacje medyczne, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach - posiada m.in. certyfikat "Diagnostyka ultrasonograficzna w ginekologii" wydany przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne (Warszawa, 2011 rok), zaświadczenie ze szkolenia praktycznego USG w Harris Birthright Research Centre for Fetal Medicine w King's College Hospital (Londyn, 2006 rok) i certyfikat z kursu "Nowe metody leczenia hormonalnego" (Łódź, 2004 rok).

Kolejnym warszawskim ginekologiem-położnikiem jest lek. med. Hanna Piechocka, specjalista położnictwa i ginekologii (I stopnia od 1997 roku), posiadająca doświadczenie w swojej dziedzinie medycyny, zdobyte na Oddziale Położnictwa i Oddziale Ginekologii Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie. Wśród oferowanych przez nią usług można wymienić prowadzenie ciąży, badania ginekologiczne i cytologiczne oraz leczenie nadżerek, leczenie zaburzeń cyklu miesiączkowego a także szczepienia przeciwko rakowi szyjki macicy.

Do grona warszawskich lekarzy, zajmujących się zdrowiem narządów płciowych kobiety i prowadzeniem ciąży, należy również dr n. med. Tomasz Songin, specjalista położnictwa i ginekologii od 2011 roku. Swoje doświadczenie medyczne zdobywał w Oddziale Klinicznym Ginekologii i Położnictwa Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. Orłowskiego w Warszawie oraz w  I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Potwierdzeniem jego wysokich kwalifikacji ginekologiczno-położniczych mogą być certyfikaty z odbytych kursów, np. kursu "Histeroskopia diagnostyczna i operacyjna" lub szkolenia "Laparoskopowe usunięcie narządu rodnego". 

Ile kosztuje konsultacja z ginekologiem i położnikiem w Warszawie, a ile w Londynie?

140 zł trzeba zapłacić na terenie Warszawy za wizytę u ginekologa, natomiast w Wielkiej Brytanii kosztuje to 85 funtów (416 zł) w Tooting Medical Centre w Londynie.

Pacjenci szukali ginekolog-położnik także w miastach pobliżu Warszawy, takich jak: Warszawa, Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki lub Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.