ocena 4.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Lekarze w Carolina Medical Center

Do Państwa dyspozycji są m.in.lekarze reumatolodzy, ortopedzi, chirurdzy oraz radiolodzy. Współpracujemy także z fizjoterapeutami oraz pielęgniarkami, które zapewnią Państwu całodobową opiekę.

lek. Tomasz Rawo

ortopeda Warszawa, traumatolog

Lek. Tomasz Rawo ukończył studia medyczne w 2003 roku. Roczny staż podyplomowy odbył w Wojewódzkim Szpitalu Urazowym św. Anny w Warszawie. W 2005 roku rozpoczął specjalizację w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, którą realizował w Klinice Ortopedi... więcej »

Szczegóły » 22 626pokaż numer

lek. Krzesimir Sieczych

lekarz Warszawa

Lek. Krzesimir Sieczych jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z 2011 roku. Już w trakcie studiów medycznych nawiązał kontakt z Carolina Medical Center, gdzie od 2007 roku współpracował z zespołem doktora Roberta Śmigielski... więcej »

Szczegóły » 22 626pokaż numer

lek. Karolina Stępień

lekarz Warszawa

Lek. Karolina Stępień jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (który ukończyła w 2013 roku) oraz Dietetyki na Wydziale Nauki o Zdrowiu WUM (dyplom zdobyła w 2011 roku). Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu Czerniakowskim w W... więcej »

Szczegóły » 22 626pokaż numer

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska