Dermatologia Warszawa

Synonimy: Leczenie chorób skóry

Filtruj wyniki
Pacjenci z Warszawy wybierają także placówki z Józefowa (18 km od centrum Warszawy)
Józefów  ul. Marszałka J. Piłsudskiego 120A

T&A Medica

ocena 5.0 / 5 (2 opinie) - zobacz opinie »zobacz »

Niesiemy pomoc pacjentom cierpiącym z powodu zaćmy, powszechnej i bardzo groźnej choroby oczy, poprawiając ich komfort oraz jakość ży... więcej

Wczytaj więcej wyników
Pacjenci szukali zabiegu dermatologia także w miastach pobliżu Warszawy, takich jak: Zielonka, Otwock lub Grodzisk Mazowiecki.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.