Gruczolaki potowe / łojowe - usuwanie laserem Luboń i okolice

Synonimy: laserowe usuwanie syringomy, usuwanie gruczolaków łojowych i potowych laserem, usuwanie laserowe guza przydatkowego więcej »

Bezpośrednio w Luboniu nie dysponujemy placówką wykonującą gruczolaki potowe / łojowe - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Lubonia. Gruczolaki potowe / łojowe - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w MySkin Clinic w Poznaniu (7 km od Lubonia) w cenie 300 zł lub w Centrum Urody i Zdrowia "Med&Spa" Środa Wielkopolska (30 km od Lubonia) gdzie cena za gruczolaki potowe / łojowe - usuwanie laserem wynosi 100 zł. W wymienionej placówce gruczolaki potowe / łojowe - usuwanie laserem wykonuje dermatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa gruczolaki potowe / łojowe - usuwanie laserem w Luboniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska