Konsultacje Bytom

Synonimy: konsultacje z lekarzami, konsultacje u specjalistów, konsultacja lekarska, prywatna wizyta lekarska więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:
Pacjenci z Bytomia wybierają także placówki z Zabrza (10 km od centrum Bytomia)
Zabrzeul. Karola Miarki 3 lok. 2

Dermetis

Oferujemy zabiegi z zakresu kosmetologii. Wśród przeprowadzanych przez nas procedur znajduje się m.in. depilacja laserowa, karboksyte... więcej

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wczytaj więcej wyników

Usługa konsultacje w Bytomiu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacje w pobliżu Bytomia, w miejscowościach: Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Strzelce Opolskie oraz Jastrzębie-Zdrój.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska