Konsultacje Tychy

Synonimy: konsultacje z lekarzami, konsultacje u specjalistów, konsultacja lekarska, prywatna wizyta lekarska więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:
Pacjenci z Tychów wybierają także placówki z Mysłowice (14 km od centrum Tychów)
Mysłowiceul. 3-go Maja 100

Modern-Reh

Świadczymy usługi w zakresie neurorehabilitacji, fizjoterapii oraz konsultacji specjalistycznych, w tym ortopedycznych, fizjoterapeut... więcej

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wczytaj więcej wyników

Usługa konsultacje w Tychach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacje w pobliżu Tychów, w miejscowościach: Ruda Śląska, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój oraz Cieszyn.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska