Opinie pacjentów:

"Cała operacja przebiegła zupełnie bez bólu i bardzo szybko. Zdecydowanie polecam tę lekarkę." - Dawid

"Dobry lekarz, miła w kontakcie z pacjentem i jego rodziną. Rzetelna, zasługująca na zaufanie, doświadczona. Bez zarzutu!!!" - Krakow St.

Placówki, w których przyjmuje:
  • Konsultacja chirurgiczna150 zł
  • Konsultacja proktologiczna200 zł
  • Gastroskopia diagnostyczna220 zł
  • Gastroskopia z testem na Helicobacter pylori260 zł
  • Pokaż więcej (20)
Placówki, w których przyjmuje:
Wczytaj więcej wyników

Dobry chirurg ogólny w Krakowie

Autor:

Ponieważ do operacji należy m.in. cięcie cesarskie, zabiegi chirurgiczne wbrew nazwie nie należą tylko i wyłącznie do kompetencji lekarzy chirurgów. W tym przypadku są jednym z podstawowych zabiegów wykonywanych przez lekarza ginekologa. Z uwagi na specjalności lekarskie oraz chirurgiczne, operacje dzielą się m.in. na operacje ginekologiczne, okulistyczne czy ortopedyczne.

Chirurgia – procedury ratujące zdrowie i życie

W diagnostyce i leczeniu patologii w zakresie klatki piersiowej, głowy oraz szyi i tarczycy, specjalizuje się Poradnia Chirurga Ogólnego Centrum Medycznego Scanmed Multimedis, realizując szeregu zabiegów z zakresu małej chirurgii m.in.: nowotworów skóry, szycie powierzchownych ran czy laserowego usuwania zmian skórnych. Zabiegi chirurgiczne w warunkach ambulatoryjnych wykonuje specjalista II stopnia z chirurgii ogólnej, dr n. med. Marek Brzeziński, działający w obszarze chirurgii ogólnej i onkologicznej przewodu pokarmowego, proktologii oraz małoinwazyjnej chirurgii laparoskopowej i endowaskularnej.

Zabiegi małej chirurgii, kwalifikacja do leczenia operacyjnego, porady i konsultacje chirurgiczne z zakresu przewodu pokarmowego, chirurgii endokrynologicznej oraz chirurgicznego leczenia otyłości olbrzymiej, świadczą chirurdzy Centrum Zdrowia Artclinique. Zespół tworzy m.in. chirurg ogólny, dr n. med. Grzegorz Mocny, którego zakresem działalności jest m.in. transplantologia, chirurgia estetyczna, gastrologia oraz endoskopia przewodu pokarmowego. Specjalizuje się w przeszczepach nerek.  Istnieje możliwość ratalnego finansowania świadczeń w systemie MediRaty.

W ramach Poradni Chirurgii Ogólnej Ars – Medica NZOZ, oprócz konsultacji chirurgicznych, drobnych zabiegów chirurgicznych w znieczuleniu miejscowym, z biopsjami i histopatologicznym badaniem wyciętych zmian włącznie, swoje usługi świadczy m.in. chirurg ogólny i naczyniowy, dr n. med. Zbigniew Ulatowski, certyfikowany w zakresie operacyjnego leczenia żylaków kończyn dolnych metodą EVLT. W ramach oferty zabiegowej, usuwa także zmiany skórne, guzki oraz przepukliny metodą Lichtensteina w trybie jednodniowym.

Specjalistyczne zabiegi chirurgiczne, w tym chirurgia kolana oraz z zakresu medycyny estetycznej oferuje Klinika Krakowska – Przychodnia Specjalistyczna. Leczenie w zakresie chirurgii, ortopedii oraz traumatologii zapewnia m.in. prof. dr hab. n. med. Waldemar Hładki, związany w Klinice z Poradnią Chirurgii Ogólnej oraz Ortopedyczną. W ramach świadczeń, leczy urazy rdzenia kręgowego, klatki piersiowej i jamy brzusznej, jak również urazy nerwów obwodowych i mózgu. Wysoki standard usług potwierdza Certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie ambulatoryjnej specjalistycznej opieki medycznej.

Od lat wiodącym w kraju ośrodkiem chirurgicznym jest Oddział Kliniczny Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, którego Ordynatorem jest chirurg ogólny II stopnia, prof. dr hab. med. Jan Kulig, naukowo związany m.in. z chirurgią endoskopową, chirurgią laparoskopową oraz onkologiczną. Klinika zapewnia możliwość chirurgicznego leczenia wszystkich chorób nowotworowych układu pokarmowego, zwłaszcza zabiegów w zakresie żołądka, trzustki i jelita grubego, świadcząc porady ambulatoryjne i badania diagnostyczne.

Zabiegi w znieczuleniu miejscowym w zakresie ginekologii, m.in. wycinanie znamion i brodawek okolic intymnych, wycinki i elektrokonizacja szyjki macicy i pochwy czy labioplastyka to główna część oferty Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich Sofimed, gdzie usługi swoje świadczy m.in. prof. nadzw. dr hab. med. Paweł Blecharz, specjalista ginekologii i położnictwa, specjalista ginekologii onkologicznej oraz dr n. med. Wojciech Wysocki, specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii onkologicznej. Zabiegi chirurgiczne obejmują w ośrodku usuwanie zmian skórnych, guzków oraz zabiegi plastyki blizn.

Chirurgia pochwy w Krakowie i w Atenach – jaka cena?

Grecka oferta jest droższa już na poziomie konsultacji, za którą u ginekologa i położnika, dr Alexandrosa Badera zapłacimy 200 $ (660 zł). Za labioplastykę natomiast 3500–4900 $ (11550–16170 zł), co uzależnione jest od lokalizacji, albowiem zabiegi przeprowadza także w Dubaju i w Londynie.

 

Pacjenci szukali chirurga ogólnego w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.