Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych

Synonimy: operacja plastyczna powiek dolnych i górnych, operacyjna poprawa powiek dolnych i górnych

Filtruj wyniki
Wrocław  ul. Czechowicka 11

Centrum Medyczne Bieniek

ocena 4.7 / 5 (142 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Juz na wejsciu przywitaly mnie przesympatyczne Panie na recepcji. Dr Marek Luciuk pelen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta, doskonały kontakt a także troskliwa opieka zarówno przed, jak i po zabiegu. Pierwszy raz w zyciu spotkalam sie z czyms takim zeby lekarz po 2 tygodniach od zabiegu dzwonil do pacjenta zapytac jak sie czuje po zabiegu. Polecam wszystkim z calego serca ta klinike" 
Wczytaj więcej wyników

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska